HAZZI MÜHİM
Hazzı Mühim seçkin bir topluluğun markamız için oluşturduğu lezzet deneyim ve fikir grubudur.

Yeni ürünler ve hizmetler geliştirdikçe fikrini alarak daha doğru kararlar almamızı sağlayacak, bizlere değerli fikir ve önerilerini verecek Hazzı Mühimler arasına sizde girebilirsiniz. Hazzı Mühim olmanız için lezzet testimize katılarak, yeterli puanı elde etmeniz yeterli.Bu sistem yeni ürünler ve hizmetler geliştirip satışa koymadan önce müşterilerimizin fikirlerini önemsediğimizin göstergesidir. HAZZ severlere üretimimizi ve kararlarımızı etkileme şansı verirken, onların fikirlerinin bizler için ne kadar önemli olduğunu hissettirmek istiyoruz. Böylelikle, müşterilerimizin tecrübe edindiği ürünlerimiz hakkında yaptığı değerli yorumların uçup gitmek yerine, markamızı gerektiğinde iyileştirmeler yapmak üzere yönlendirecek güçlü veriler haline gelecektir. Şeffaflık, dürüstlük ve karşılıklı iletişimi esas alan sistemimiz, mühim fikirli insanların mümkün olduğunca gönüllü marka temsilciliği üzerine kurgulanmaktadır.Hazzı Mühimler arasında kimler mi var ?


Yerli ve yabancı çikolata ve pastacılık gurmeleri, damak tadına güvenilirliği ile kendini ispatlamış gazete, dergi yazarları ve yorumcular, ünlü iş adamları ve tabiki seçkin müşterilerimiz.
Hazzı Mühim üyelerine yeni çıkan tüm ürünlerimiz düzenli olarak ulaştırılmasının yanında yıl içerisinde özel süprizlerimizde olmaktadır. Bunun yanında kendileri ile birlikte çok özel buluşma noktalarında tadım ve deneyim toplantıları yaparak yeni ürün ve hizmetlerimizi daha detaylı tanıtmak, ve anlatmak fırsatı buluyoruz.
• Markamızla ilgili konularda uzman olarak kabul edilen, tavsiyesine, fikirlerine güvenilen, danışılan,
• Fikirleriyle insanları etkileyebilen ve harekete geçirebilen,
• Uzmanlık alanıyla ilgili bilgi ve fikirlerini paylaşmayı seven, insanlara tavsiye vermekten kaçınmayan,
• HAZZ markasının yeni ürün veya hizmetlerini daha piyasaya çıkmadan denemekten zevk alan, denediği ürün ve hizmet hakkında yorum ve eleştiri yapmayı seven,
• Eleştirilerinin düzeyli ve yapıcı olmasına özen gösteren,
• Yeni bilgileri kendi eleştiri süzgeçlerinden geçirmeden kabul etmeyen, sorgulamayı seven,
• Dünyayı, Türkiye’yi ve yakın çevresini yakından takip eden, öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven, yaşamdan zevk almasını bilen,
• Yeni fikirler üretmeye meraklı ve markamızın pazarlama stratejilerilerine yön vermek isteyen,
• Beğendiği ya da beğenmediği bir konuyu, sözlü ya da yazılı olarak paylaşmaktan çekinmeyen, mühim fikirli kişilerdir.
Hazzı Mühim olmanın iki yolu vardır. Birincisi davet usulü direk üyelik. İkincisi ise başvurunun değerlendirilmesi ile gerçekleşir.Hazzı Mühim davet sistemi daha önceden davet edilerek üye olmuş olan kişilerden ikisinin referansı ile gerçekleşir. Başvuru ile üyelik ise öncelikle aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız ile başlar. Ardından sizinle irtibata geçilerek başvuruyla ilgili görüşme gerçekleştiriyoruz. Eğer başvurunuz ön seçim kriterlerimize uygun bulunuyorsa "Koku ve Lezzet" testine tabi tutulursunuz. Bu testide başarıyla geçen Hazzı Mühim üyeliğini kazanmış olur. Sizi, Hazz dünyasında tutkusu olan diğer üyelerimizle deneyimlerinizi paylaşmaya davet ediyoruz.